W klasyfikacji OPEN po 9 rundzie:
1 – Oderkiewicz Przemysław (LKS CZARNA DAMKA Lututów),
II – Perdek Edward (LKS CZARNA DAMKA Lututów,
III – Sowała Andrzej (MG LKS Zelów).
Po za podium
na IV miejscu Brzozowski Józef (MG LKS Zelów)
W klasyfikacji OPEN kobiet po 9 rundzie zwyciężyła Sylwia Trębacz (MG LKS Zelów)
II – Mroczkowska Karolina (SP Łękawa, gm. Bełchatów)
III – Michaś Małgorzata (gm. Drużbice).
W kategorii wiekowej dziewcząt do 15 lat:
I – Mroczkowska Karolina (gm. Bełchatów),
II – Barańska Oliwia (gm Bełchatów),
III – Tarnowska Oliwia (gm. Bełchatów).
Najlepszą warcabistką z miasta i gminy Zelów w tej że kategorii wiekowej została Zawodzińska Justyna – 9 miejsce, oraz Sicińska Natalia – 12 miejsce (Szkoła Podstawowa w Łobudzicach, OSP Łobudzice).
W kategorii wiekowej chłopców do 15 lat:
I – Papierkowski Robert (LKS CZARNA DAMKA Lututów),
II – Michaś Jakub (gm. Drużbice), III – Franc Filip (MG LKS Zelów).
Warto również wyróżnić reprezentantów ze Zelowa, tuż za podium na IV miejscu został sklasyfikowany Brzozowski Jakub (Szkoła Podstawowa w Łobudzicach, OSP Łobudzice), V – Sowała Stanisław (Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, MG LKS Zelów), VIII – Adamczyk Karol (MG LKS Zelów), XI – Popławski Bartosz (Szkoła Podstawowa w Łobudzicach, OSP Łobudzice), XII – Kowalczyk Szymon (MG LKS Zelów), XIII – Duraj Mateusz (MG LKS Zelów), XIV – Tosik Franciszek (MG LKS Zelów), XIX – Adamczyk Filip (MG LKS Zelów), XX – Lisiecki Filip (MG LKS Zelów), XXI – Kłych Jakub (MG LKS Zelów), XXII – Bartecki Paweł (OSP Łobudzice). W kategorii wiekowej kobiet do 20 lat: I miejsce dla Małachowskiej Julii, II – Golik Maja – oby dwie uczestniczki z Szkoły Podstawowej w Łękawie gm. Bełchatów.
W kategorii wiekowej mężczyzn do 20 lat zdominowała reprezentacja z miasta i gminy Zelów.
I miejsce dla Pająka Kacpra (OSP Łobudzice),
II – Soboń Jakub (OSP Łobudzice),
III – Makowski Kacper (OSP Łobudzice),
IV - Mościński Eryk (MG LKS Zelów).
W kategorii wiekowej kobiet do 30 lat zwyciężyła Magdalena Zawodzińska (MG LKS Zelów), druhna z OSP Łobudzice.
W kategorii wiekowej do 30 lat:
I – Zięba Piotr (GUKS Gorzkowice),
II – Zywert Grzegorz (GUKS Gorzkowice),
III – Rybak Bartosz (OSP Łobudzice),
IV – Kożuchowski Krystian (MG LKS Zelów).
W kategorii wiekowej kobiet powyżej 30 lat zwyciężyła Sylwia Trębacz (MG LKS Zelów),
II – Michaś Małgorzata (gm. Drużbice),
III – Świerczyńska Karolina (LKS CZARNA DAMKA Lututów), tuż za podium IV miejsce dla Katarzyny Sobczyk (MG LKS Zelów).
W kategorii wiekowej mężczyzn do 50 lat zwyciężył
Oderkiewicz Przemysław (LKS CZARNA DAMKA Lututów),
II – Zięba Krzysztof (GUKS Gorzkowice),
III – Sowała Bartosz (MG LKS Zelów),
V – Sobczyk Rafał (MG LKS Zelów).
W kategorii wiekowej mężczyzn powyżej 50 lat
I miejsce Perdek Edward (LKS CZARNA DAMKA Lututów),
II – Sowała Andrzej (MG LKS Zelów),
III – Brzozowski Józef (MG LKS Zelów).
Na dalszych miejscach zostali sklasyfikowani: VIII – Ciura Tadeusz (OSP Łobudzice), IX – Saktura Jacek (MG LKS Zelów), X – Kot Kazimierz (MG LKS Zelów).
W punktacji drużynowej kobiet:
I Reprezentacja gminy Bełchatów – 15,5 pkt
(18 – Mroczkowska Karolina 5,5 pkt, 24 – Małachowska Julia – 5,0 pkt, 25 – Golik Maja – 5,0 pkt)
II Reprezentacja gminy Drużbice – 15,0 pkt
(20 – Michaś Małgorzata – 5,5 pkt, 28 – Barańska Oliwia – 5,0 pkt, 37 – Zawieja Jagoda 4,5 pkt)
III Reprezentacja gminy Zelów – 14,0 pkt
(17 – Trębacz Sylwia 5,5 pkt, 42 – Sobczyk Katarzyna 4,5 pkt, 48 – Zawodzińska Magdalena – 4,0 pkt)
IV Reprezentacja gminy Lututów – 11,0 pkt
(34 – Świerczyńska Karolina – 4,5 pkt, 47 – Halamus Elżbieta 4,0 pkt, 65 – Kotyś Iwona – 2,5 pkt)
V Reprezentacja OSP Łobudzice – 7,5 pkt
(58 – Zawodzińska Justyna – 3,5 pkt, 62 – Sicińska Natalia – 3,0 pkt)
W punktacji drużynowej mężczyzn:
I Reprezentacja gminy Lututów – 23,0 pkt
1 – Oderkiewicz Przemysław – 8,5 pkt, 2 – Perdek Edward – 8,0 pkt, 5 – Ślęzak Zygmunt – 6,5 pkt)
II Reprezentacja gminy Zelów – 19,0 pkt
(3 – Sowała Andrzej – 7,0 pkt, 4 – Brzozowski Józef – 6,5 pkt, 15 – Sowała Bartosz – 5,5 pkt)
III Reprezentacja gminy Gorzkowice – 18,0 pkt
(9 – Zięba Krzysztof – 6,0 pkt, 9 – Zięba Piotr – 6,0 pkt, 11 – Zywert Grzegorz – 6,0 pkt)
IV Reprezentacja OSP Łobudzice – 17,0 pkt
(14 – Rybak Bartosz – 6,0 pkt, 16 – Ciura Tadeusz – 5,5 pkt, 21 – Pająk Kacper 5,5 pkt)
V Reprezentacja gminy Bełchatów – 13,0 pkt
(29 – Urbaniak Maciej – 5,0 pkt, 36 – Blada Adrian – 4,5 pkt, 52 – Małachowski Marcel – 3,5 pkt)
VI Reprezentacja gminy Drużbice – 8,5 pkt
(38 – Zawieja Bartłomiej – 4,5 pkt, 49 – Michaś Aleksander – 4,0 pkt)
- GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM STARTU W TEGOROCZNYCH MISTRZOSTWACH.
- DO ZOBACZENIA ZA ROK!